+90 388 232 15 53

+90 388 232 54 64

guven_harita@hotmail.com

KURUMSAL

GÜVEN HARİTA MÜHENDİSLİK VE EMLAK

 

Güven Harita Mühendislik ve Emlak , mülki idarelere , kamu kuruluşları, belediye ve özel sektörün ihtiyaç duyduğu çeşitli mühendislik proje ve yatırımlarında, ilgili teknik planlama ve uygulamaları uzman kadrosu eliyle gerçekleştirir. Oluşturulan haritalar vasıtası ile söz konusu projelerin temel bilgileri hazırlanır, bu bilgiler gerektikçe güncelenir ve aplikasyon işlemi( projenin zeminde uygulanarak hayata geçirilmesi) gerçekleştirilir.Bu tip projelerde hız ve prezisyonun son derece önemli olduğunun bilincinde olan Güven Harita Mühendislik ve Emlak uzmanları, titizlikle çalışırlar.

Bir bölgede halkın refahını maksimize edecek , şehirsel fonksiyonları yerine getirip, ihtiyaçlara çözüm üretecek projelerin mevcut olanaklar ve bölgenin durumu çerçevesinde kadastro durumu işlenmiş haritalar yani imar planları da Güven Harita Mühendislik ve Emlak tarafından çizilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile insanı yaşamın odağına koymuş bir bilincin biraraya gelişiyle, hem güvenlikli hem de sosyal ve kültürel ihtiyaçları kökten çözecek projelerin imar planları hazırlanmış olur. Bu çerçevede , ifraz, tevhid, yola, yeşila alana ve parka terk işlemleri ustalıkla gerçekleştirilir.

Sunmuş olduğumuz harita mühendislik hizmetlerinin yanı sıra gayrimenkul danışmanlarımız  her nevi emlak işlerinizde sizlere yardımcı olmakta, talebinize en uygun çözümleri ayağınıza getirmektedir.

Güven Harita Mühendislik ve Emlak; harita hazırlanması, aplikasyon işlemleri, imar planı, gayrimenkul çözümleri konularında ; en kaliteli projelere imza atmış olmanın yarattığı güvenle çalışmalarını sürdürmekte , sizleri de kuracağımız işbirliği çerçevesinde kalite ve güvenlikle buluşturmayı arzulamaktadır.

 


Copyright © 2015 Güven Harita - Mühendislik Emlak